Ogłoszenie

Pełny dostęp do forum mają tylko zarejestrowani użytkownicy. Zapraszamy do rejestracji. MUCC Polish Street Team na FACEBOOKU

#1 29-07-2013 11:57:33

 Malv

Zatracony w wierze

37974036
Skąd: zachodniopomorskie
Zarejestrowany: 15-07-2013
Posty: 255
Punktów :   
WWW

Coś do pogrania! + Chyba reklama...

Znacie jakieś fajne gry? Wrzućcie tu linka!
Ja polecam forum pbf - play by forum - do którego ostatnio dołączyłam. Jest to pbf na podstawie książki Erin Hunter "Wojownicy. Na wolności", jednakże nie trzeba znać treści tej książki, by połapać się w forum, wystarczy poczytać trochę w temacie "Jak grać". W Wojownikach wcielamy się w kota, który jest z jednego z czterech klanów: Gromowiczem (Klan Gromu), Rzeczniakiem (Klan Rzeki), Wichrowicem (Klan Wichru) czy Cienistym (Klan Cienia). Można również zadeklarować się jako Samotnik (Spoza klanów) lub Pieszczoch Dwunogów (Kot domowy). Początkujący użytkownik może zostać kocięciem lub terminatorem, czyli uczniem na wojownika.
Kreujemy imię naszej postaci (Nick MUSI być imieniem postaci!), jej wygląd, charakter i historię. Jeśli nie "dołączymy się" do kogoś (na przykład, jest użytkownik Tancerzyk, który ma za brata Nucącego, ale nie ma na forum użytkownika o takim imieniu, więc my możemy się wcielić w Nucącego) to musimy również pokrótce opisać charaktery i wygląd naszych rodziców oraz ewentualnego rodzeństwa. Znajdujemy avatar, uzupełniamy kartę postaci, czekamy na akceptację i... Możemy dołączyć się do fabuły!
Moim zdaniem jest to bardzo ciekawe, ja sama już mam tam dwa konta (tak, multikonta są dozwolone, lecz trzeba tygodniowo conajminiej 2 posty fabularne na każdym z kont dodać) i świetnie się bawię. Forum zostało założone dopiero w połowie lipca, więc z łatwością można wszystko ogarnąć i się dołączyć.
Może i robię przesadną reklamę, ale kurde, to forum tak mi się spodobało, że musiałam Wam o nim powiedzieć. Jest świetne!
Jakby ktoś był zainteresowany, proszę łapać link: http://www.wojownicy.wxv.pl/
Można mnie znaleźć tam pod imionami Nucący oraz Piasek.

A Wy? Jak zabijacie wolny czas? Polećcie coś ;w;


Kiedy słońce zachodzi
zapalam swoje,
które świeci tylko dla Ciebie

Offline

 

#2 29-07-2013 19:45:17

 nattu

Opętany MUCC

9601135
Skąd: Kosmos
Zarejestrowany: 09-09-2012
Posty: 648
Punktów :   
WWW

Re: Coś do pogrania! + Chyba reklama...

Ja gram ostatnio w Wojnę o Cybertron i Upadek Cybertronu 8D No i The Sims 2. Od czasu do czasu odpalę też takie oldschoole jak Rollercoaster Tycoon (1!!!!) i Worms Armageddon. Tyle na komputer, poza tym gram w Pokemony (pierwsze 3 generacje, bo nie mam NDSa żeby grać w następne).
Chyba, że chodziło Ci o krótkie gierki internetowe, to jedyne w co gram to Ameba Pigg, o którym wspominałam w temacie o Amebie, oraz Poupee girl, też w sumie będące pod opieką Ameby. Polecam na codzienną nudę, iiii jeśli lubisz tzw. "przebieranki" 8D Mój nick to Ψiioniic~


_______________________________________
http://imageshack.us/a/img9/9965/vhbt.png
                                     CHCIEĆ TO MUCC

Offline

 

#3 29-07-2013 22:00:50

 Maru

Zły Admin // Giru Mama

8042457
Skąd: Droga Mleczna
Zarejestrowany: 09-09-2012
Posty: 559
Punktów :   
WWW

Re: Coś do pogrania! + Chyba reklama...

Ja tam lubię w gierki naparzać ale mój komp ostatnio coś ciężką ma dolę więc musiałam wszystko skasować. Powiem szczerze, że lubię wszystko zaczynając od GTA a kończąc na grach dla dzieci typu ZOO Tycoon XD


POLSKIE GIRU FORUM
http://funkyimg.com/u2/2086/102/188313button_100x35.jpg
GIRU POLISH STREET TEAM FACEBOOK join
❒ SINGLE ❒ TAKEN ✔ I HAVE GIRUGAMESH.

Offline

 

#4 29-07-2013 22:09:08

 Malv

Zatracony w wierze

37974036
Skąd: zachodniopomorskie
Zarejestrowany: 15-07-2013
Posty: 255
Punktów :   
WWW

Re: Coś do pogrania! + Chyba reklama...

Miałam na myśli takie online bez potrzeby pobierania i bez specjalnych wymogów co do prędkości internetu. :<


Kiedy słońce zachodzi
zapalam swoje,
które świeci tylko dla Ciebie

Offline

 

#5 30-07-2013 16:58:24

 Maru

Zły Admin // Giru Mama

8042457
Skąd: Droga Mleczna
Zarejestrowany: 09-09-2012
Posty: 559
Punktów :   
WWW

Re: Coś do pogrania! + Chyba reklama...

To w takie już nie grywać, kiedyś grałam w 8 gier na raz XD Takie typu Rogue Vampires albo Mosters Hunt? Jakoś tak!


POLSKIE GIRU FORUM
http://funkyimg.com/u2/2086/102/188313button_100x35.jpg
GIRU POLISH STREET TEAM FACEBOOK join
❒ SINGLE ❒ TAKEN ✔ I HAVE GIRUGAMESH.

Offline

 

#6 11-08-2013 20:06:27

 nattu

Opętany MUCC

9601135
Skąd: Kosmos
Zarejestrowany: 09-09-2012
Posty: 648
Punktów :   
WWW

Re: Coś do pogrania! + Chyba reklama...

Zaczęłam dziś grać w OFF - RPG francuskiego pochodzenia, naprawdę dobrze dopracowane i wciągające! Struktura gry nie jest zbyt skomplikowana, co pewnie osobom nieobeznanym z RPG ułatwi zabawę, ale za to przez cały czas trzeba dobrze główkować, co mi osobiście bardzo odpowiada.
Gierka nie waży dużo, mogę wam nawet wrzucić linka do angielskiej wersji.

KLIKAĆ TUTAJ

Zajmuje też bardzo niewiele pamięci, więc bez problemu powinna chodzić nawet na starych komputerach ;p
POLECAM!!!


_______________________________________
http://imageshack.us/a/img9/9965/vhbt.png
                                     CHCIEĆ TO MUCC

Offline

 

#7 12-08-2013 00:25:31

 Malv

Zatracony w wierze

37974036
Skąd: zachodniopomorskie
Zarejestrowany: 15-07-2013
Posty: 255
Punktów :   
WWW

Re: Coś do pogrania! + Chyba reklama...

A co z internetem? Wymaga szybkiego? Bo komputer to ja mam nowiutki (windows 8 jest spoko, nie jest taki zuy -3-), ale necik do dupy -3-


Kiedy słońce zachodzi
zapalam swoje,
które świeci tylko dla Ciebie

Offline

 

#8 12-08-2013 01:26:46

 nattu

Opętany MUCC

9601135
Skąd: Kosmos
Zarejestrowany: 09-09-2012
Posty: 648
Punktów :   
WWW

Re: Coś do pogrania! + Chyba reklama...

Ok.  60MB do pobrania. Pewnie będzie trochę się wlekło, ale jak wcześnie ustawisz to jakoś da radę. Byle Ci ten net nie przerywał, bo wtedy raczej nigdy się nie ściągnie :/


_______________________________________
http://imageshack.us/a/img9/9965/vhbt.png
                                     CHCIEĆ TO MUCC

Offline

 

#9 12-08-2013 15:28:47

 Malv

Zatracony w wierze

37974036
Skąd: zachodniopomorskie
Zarejestrowany: 15-07-2013
Posty: 255
Punktów :   
WWW

Re: Coś do pogrania! + Chyba reklama...

Oj, właśnie mój net wariatem jest i lubi sobie się zwieszać raz an pół godzinki .o.
A co ode mnie to znalazłam dla napalonych yaoistek fora pbf yaoi, chce ktoś linka? q.q


Kiedy słońce zachodzi
zapalam swoje,
które świeci tylko dla Ciebie

Offline

 

#10 12-08-2013 19:10:54

 nattu

Opętany MUCC

9601135
Skąd: Kosmos
Zarejestrowany: 09-09-2012
Posty: 648
Punktów :   
WWW

Re: Coś do pogrania! + Chyba reklama...

Ja podziękuję, lubię się napawać yaoi w zaciszu swojego skromnego koła przyjaciół xD Ale może ktoś inny będzie chętny wątpię


_______________________________________
http://imageshack.us/a/img9/9965/vhbt.png
                                     CHCIEĆ TO MUCC

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.victoriaslupsk.pun.pl www.legionyciemnosci.pun.pl www.opworld.pun.pl www.bleacher.pun.pl www.zielonewzgorza.pun.pl